11.06.2016

Pastelowy łapacz snów

Ostatnio powstał kolejny łapacz snów. To już czwarty lub piąty rysunek łapacza, ale bardzo lubię je rysować, więc to pewnie nie ostatni. Do narysowania go użyłam Microna 02, kilku Promarkerów w pastelowych kolorach, czarnego markera i białego żelopisu (który jest już na wyczerpaniu).
14 komentarzy:

 1. Cudny ^^ łapacze snów są świetne, sama mam jeden w pokoju [ze sklepu, ale zawsze coś ;-;] aż mi się spać zachciało...[dobra, zawsze mi się spać chce]
  Ten rysunek taki...estetyczny, tak, to dobre słowo ^^

  [chrysiridiariphearia.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny! Uwielbiam łapacze snów :)
  Pozdrawiam
  momentofdreamsheart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale cudowny!
  Ostatnio też mnie nabrała ochota na narysowanie łapacza. Miałam się za to zabrać wczoraj, ale chyba zrobię to dzisiaj :)
  Mam pytanie: Na jakim papierze rysujesz zwykle swoje prace?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :D Ta praca jest akurat na fakturowanym bloku Canson Student, ale prace kredkami robię zazwyczaj na bloku Canson Imagine ;)

   Usuń
  2. Ja niestety nie posiadam bloków specjalnych do rysowania. Zazwyczaj rysuję na zwykłym papierze technicznym. Może zainwestuję na któryś z wymienionych przez Ciebię :)

   Usuń
  3. Rysowałam wcześniej na blokach technicznych, ale miały mało kartek i co miesiąc lub częściej musiałam je kupować. Ten blok na grubsze kartki i jest ich dużo więcej, więc myślę ze warto go kupić (mówię o Canson Imagine)

   Usuń
 4. Bardzo mi się podoba! Masz wielki talent oraz mnóstwo chęci. To najważniejsze, bo przecież sukces można osiągnąć tylko ciężką pracą :) Widać ją w każdym Twoim rysunku! Pozdrawiam
  ludziesamotni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Te piórka wyszły CUDOWNIE *-*
  natali-style-art-studio.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny jest, powiesiłabym sobie taki chętnie w pokoju:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny *.* To ombre , jest śliczny :)

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest stron - kilk!

  OdpowiedzUsuń